LICZBA GIFÓW W SERWISIE kropka 12502     krecha      DODAJ DO ULUBIONYCH
pod menu
Kontakt
Ściąganie animowanych gifów na swój komputer jest bardzo proste nawet dla osób, które pierwszy raz korzystają z komputera ;-)

1. Ściąganie gifów w programie Internet Explorer
Najeżdżamy kursorem myszki na interesujący nas animowany gif. Po chwili ukażą nam się ikony identyczne jak na obrazku obok. Teraz wystarczy tylko nacisnąć ten, z symbolem dyskietki ("Zapisz ten obraz"), wybrać lokalizacje, do której ma być skopiowany gif i gotowe! Zamiast oczekiwania na ikonki możemy wycelować na gifa, kliknąć na niego prawym przyciskiem myszy i skorzystać z opcji: "zapisz obraz jako". Powodzenia!
Animowane Gify
 
2. Ściąganie gifów w programie Mozilla
Zaznaczamy interesujący nas obrazek lewym przyciskiem myszy (tak jak na obrazku) lub najeżdżamy na niego i klikamy prawym przyciskiem. Ukażą nam się możliwe do wyboru opcje jak na obrazku po prawej stronie. Wybieramy: "Save Image As..." (czyli "Zapisz obraz jako...") i wybieramy lokalizację (np. Pulpit). Dajemy zapisz i koniec :) Powodzenia!
gify

gify

 
COPYRIGHT © 2007 E-GIFY.PL
ALL RIGHTS RESERVED.
e-gify.pl Stat4u
Administratorzy serwisu e-gify.pl dołożyli wszelkich starań, aby umieszczone tutaj pliki graficzne, zwane gifami, nie łamały praw autorskich ich właścicieli. Jeżeli masz wątpliwości co do któregoś z gifów - prosimy o pilny kontakt!
feat